بهنام نیازی
مقام دوم جشنواره جابر مرحله شهرستان پایه چهارم
ادامه مطلبکمیل کمالی
مقام دوم جشنواره جابر مرحله شهرستان پایه چهارم
ادامه مطلبمحمدرضا رخی
مقام سوم رشته بدمینتون مرحله شهرستان پایه پنجم
ادامه مطلبحمید رضا شکوهی
مقام اول رشته حفظ ترتیبی مرحله شهرستان پایه پنجم
ادامه مطلبمسعود رضائی
مقام اول رشته حفظ ترتیبی مرحله شهرستان پایه چهارم
ادامه مطلبمحمد تقی جهاندیده
مقام سوم رشته حفظ ترتیبی مرحله شهرستان پایه سوم
ادامه مطلبحسین صمیمی
مقام سوم رشته حفظ ترتیبی مرحله شهرستان پایه دوم
ادامه مطلبابوالفضل راستگو
مفام اول رشته شنا مرحله شهرستان
ادامه مطلبامیرمحمد اسلامی
مقام اول دست نوشته های طلایی مرحله شهرستان پایه اول
ادامه مطلبگروه سرود دبیرستان شرافت
مقام دوم رشته سرود گروهی مرحله شهرستان
ادامه مطلبمحمد حسام سلیمی
مقام دوم رشته تکنوازی پیانو مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبعارف رفیعی فرد
مقام سوم رشته نقاشی آبرنگ مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلبمحمد مهدی فکاهی
مقام اول رشته نقاشی رنگ روغن مرحله شهرستان راه یافته به مرحله استان پایه هشتم
ادامه مطلبآروین توکلو
مقام اول رشته نقاشی آبرنگ مرحله شهرستان راه یافته به مرحله استان پایه نهم
ادامه مطلبمصطفی داورصفت
مقام دوم رشته مداحی مرحله شهرستان پایه سوم
ادامه مطلبمحمد جواد پاک فطرت
مقام سوم رشته مداحی مرحله شهرستان پایه اول
ادامه مطلبمحمد مهدی اسماعیلی
مقام اول رشته اذان مرحله شهرستان راه یافته به مرحله استان پایه هفتم
ادامه مطلبمهدی ابراهیمی مقدم
مقام اول رشته مداحی مرحله شهرستان راه یافته به مرحله استان پایه نهم
ادامه مطلبمحمد حسام سلیمی
مقام اول رشته مداحی مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبمحمد مهدی فرخی
مقام اول رشته قرائت قرآن مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبرامین صلایانی
مقام سوم رشته آمادگی جسمانی مرحله شهرستان پایه ششم
ادامه مطلبایمان عبدی
مقام اول رشته آمادگی جسمانی مرحله شهرستان پایه پنجم
ادامه مطلبمحمدرضا نورزاده
مقام اول رشته تکواندو مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبتیم هندبال دبستان غیردولتی شرافت
مقام دوم رشته هندبال مرحله شهرستان
ادامه مطلبمحمد ثالث مقدم
مقام اول رشته کشتی فرنگی مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلباحسان هلال
مقام سوم رشته کاراته مرحله شهرستان پایه ششم
ادامه مطلبمحمدصدرا روحی
مقام سوم رشته کاراته مرحله شهرستان پایه دوم
ادامه مطلبتیم فوتسال دبیرستان شرافت
تیم فوتسال دبیرستان غیردولتی شرافت مقام اول مرحله شهرستان
ادامه مطلبرامین صلایانی
مقام اول رشته کشتی مرحله شهرستان پایه ششم
ادامه مطلبتیم فوتسال دبستان غیردولتی شرافت
مقام دوم رشته فوتسال مرحله شهرستان
ادامه مطلبسامیار محمودی
مقام سوم رشته شطرنج مرحله شهرستان پایه ششم
ادامه مطلبسجاد روحی
مقام اول رشته شطرنج مرحله شهرستان پایه ششم
ادامه مطلبسامیار محمودی
مقام اول رشته بدمینتون مرحله شهرستان دوم آبان ماه پایه ششم
ادامه مطلبسجاد روحی
امین اجلال پور
26 تیر
12:20
مقام اول پژوهسرا علمی مرحله استان پایه پنجم
ادامه مطلبمحمد حجت غزنوی
امین اجلال پور
03 تیر
12:00
مقام اول رشته نشریه الکترونیک مرحله استان پایه هفتم
ادامه مطلبآروین توکلو
امین اجلال پور
22 خرداد
10:49
مقام اول رشته نقاشی آبرنگ مرحله استان پایه هشتم
ادامه مطلبمبین زینلی
امین اجلال پور
09 خرداد
12:29
مقام اول رشته کتابخوانی مرحله آموزشگاهی پایه دوم
ادامه مطلبامیرحسین داوری
امین اجلال پور
08 خرداد
10:36
مقام سوم رشته حفظ مرحله شهرستان پایه دوم
ادامه مطلبابوالفضل راستگو
امین اجلال پور
06 خرداد
08:32
مقام اول شنا قورباغه مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبشایان لگزیان
امین اجلال پور
06 خرداد
08:31
مقام دوم شنا کرال سینه مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبماهان جهانی نیا
امین اجلال پور
06 خرداد
08:30
مقام دوم شنا کرال پشت مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلبمحمدامین صفایی
امین اجلال پور
06 خرداد
08:29
منتخب استان در رشته فوتسال پایه هشتم
ادامه مطلببنیامین معظم
امین اجلال پور
06 خرداد
08:28
منتخب استان در رشته فوتسال پایه هشتم
ادامه مطلبعرفان صاحبی
امین اجلال پور
06 خرداد
08:27
منتخب استانی در رشته فوتسال پایه هشتم
ادامه مطلبرضا الهی مقدم
امین اجلال پور
02 خرداد
09:09
مقام اول رشته تک نوازی سنتور مرحله شهرستان پایه ششم
ادامه مطلبمسعود رضایی
امین اجلال پور
27 اردیبهشت
14:20
مقام سوم رشته حفظ مرحله شهرستان پایه سوم
ادامه مطلبحسین صمیمی
امین اجلال پور
27 اردیبهشت
14:19
مقام دوم رشته حفظ مرحله شهرستان پایه اول
ادامه مطلبمحمد رضا رخی باغسنگانی
امین اجلال پور
27 اردیبهشت
14:18
مقام دوم رشته مداحی مرحله شهرستان پایه چهارم
ادامه مطلبکمیل کمالی
امین اجلال پور
27 اردیبهشت
14:18
مقام اول رشته مداحی مرحله شهرستان پایه سوم
ادامه مطلبمصطفی داورصفت
امین اجلال پور
27 اردیبهشت
13:52
مقام اول رشته مداحی مرحله شهرستان پایه دوم
ادامه مطلبسید مبین راعی مقدم
امین اجلال پور
24 اردیبهشت
12:40
مقام اول رشته تنیس روی میز مرحله استانی پایه هفتم
ادامه مطلبکیان نوبخت
امین اجلال پور
24 اردیبهشت
12:40
مقام دوم رشته تنیس روی میز مرحله استانی پایه هشتم
ادامه مطلبگروه سرود شرافت
امین اجلال پور
30 فروردین
13:49
مقام دوم رشته سرود گروهی مرحله شهرستان (محمدحجت غزنوی - داریوش ارجمند - محمد مهدی
ادامه مطلبآرسن عقیلی
امین اجلال پور
28 فروردین
13:35
نفر برتر و پژوهنده علمی پژوهش سرا مقید نیا مرحله شهرستان پایه پنجم
ادامه مطلبکمیل کمالی
امین اجلال پور
28 فروردین
13:31
مقام اول رشته پادکست مرحله شهرستان پایه سوم
ادامه مطلبمحمد صدرا روحی
امین اجلال پور
28 فروردین
13:28
مقام اول رشته کاراته مرحله شهرستان پایه اول
ادامه مطلبآرسن عقیلی
امین اجلال پور
28 فروردین
13:27
مقام دوم رشته شطرنج مرحله شهرستان پایه پنجم
ادامه مطلبسجاد روحی
امین اجلال پور
28 فروردین
13:27
مقام اول رشته شطرنج مرحله شهرستان پایه پنجم
ادامه مطلبرضا مرادی
امین اجلال پور
28 فروردین
13:24
مقام دوم رشته اسکیت سواری مرحله شهرستان پایه ششم
ادامه مطلبحسام رضایی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:46
مقام سوم رشته قرائت قرآن کریم مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبحامد کاری مقدم
امین اجلال پور
27 فروردین
13:45
مقام سوم رشته آمادگی جسمانی (تکواندو) مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبسینا نامزدی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:44
مقام دوم رشته آمادگی جسمانی (تکواندو) مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبعرفان صاحبی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:43
مقام اول رشته آمادگی جسمانی (تکواندو) مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبامیرحسام صوفی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:42
مقام سوم رشته کشتی فرنگی مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلبعلیرضا آقاجانی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:41
مقام اول رشته کشتی فرنگی مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلبکیان نوبخت
امین اجلال پور
27 فروردین
13:40
مقام دوم رشته تنیس روی میز مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبمبین راعی مقدم
امین اجلال پور
27 فروردین
13:40
مقام اول رشته تنیس روی میز مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبمهدی نرگی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:37
مقام سوم رشته انشای نماز مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلبمحمد مهدی متین زاده
امین اجلال پور
27 فروردین
13:37
مقام سوم رشته نهج البلاغه مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلبسید امیرحسین سیدآبادی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:36
مقام سوم رشته صحیفه سجادیه مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلبمحمدحجت غزنوی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:34
مقام دوم رشته اذان مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبداریوش ارجمند
امین اجلال پور
27 فروردین
13:34
مقام دوم رشته صحیفه سجادیه مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبایمان افتاده عرب
امین اجلال پور
27 فروردین
13:33
مقام دوم رشته مداحی مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلباحسان افتاده عرب
امین اجلال پور
27 فروردین
13:31
مقام اول رشته مداحی مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبسهیل بهشتیان
امین اجلال پور
27 فروردین
13:31
مقام اول رشته احکام مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلبشهریار امامی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:30
مقام اول رشته تفسیر قرآن کریم مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبمحمدمهدی فرخی
امین اجلال پور
27 فروردین
13:29
مقام اول رشته قرائت قرآن مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلباحسان افتاده عرب
امین اجلال پور
27 فروردین
12:47
مقام دوم رشته تک خوانی پاپ مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبحسام سلیمی
امین اجلال پور
27 فروردین
12:46
مقام اول رشته تک نوازی پیانو کلاسیک مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبمحمد حجت غزنوی
امین اجلال پور
27 فروردین
12:45
مقام اول رشته نشریه الکترونیک مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبمحمد مهدی فکاهی
امین اجلال پور
27 فروردین
12:44
مقام اول رشته نقاشی رنگ روغن مرحله شهرستان پایه هفتم
ادامه مطلبآروین توکلو
امین اجلال پور
27 فروردین
12:43
مقام اول رشته نقاشی آبرنگ مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبمحمد فرهادی
امین اجلال پور
27 فروردین
12:42
مقام اول رشته نقاشی طراحی ذغال مرحله شهرستان پایه هشتم
ادامه مطلبعماد رضا دهقان
امین اجلال پور
27 فروردین
12:41
مقام اول رشته نقاشی طراحی مداد مرحله شهرستان پایه نهم
ادامه مطلب